Ryanair Ogłasza 7 Nowych Tras Z Polski Na Ukrainę

23 Mar 2018

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (23 marca) ogłosiła 7 nowych tras z Polski do Kijowa oraz Lwowa. Ukraina jest 36. krajem w siatce połączeń Ryanaira.

 

TrasaCzęstotliwość
Warszawa M. – Kijów4 x tygodniowo
Warszawa M. – Lwów3 x tygodniowo
Kraków – Kijów3 x tygodniowo
Kraków – Lwów3 x tygodniowo
Gdańsk – Kijów2 x tygodniowo
Poznań – Kijów2 x tygodniowo
Wrocław – Kijów3 x tygodniowo

 

Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon Zima 2018/19.

Bilety na Ukrainę w cenie od 39 zł są w sprzedaży na Ryanair.com. Pasażerowie z Polski oraz turyści mogą korzystać z jeszcze niższych cen lotów, a także innych udogodnień w ramach programu “Always Getting Better” jak obniżone opłaty za przewóz bagażu rejestrowanego, Ryanair Rooms oraz punkty Travel Credit, loty łączone na lotniskach w Rzymie, Mediolanie i Porto oraz Ryanair Transfers.

 

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się bardzo z uruchomienia 7 nowych tras na Ukrainę – 36. kraju w siatce połączeń Ryanaira. Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon Zima 2018/19.

Bilety w cenie od 39 zł są w sprzedaży na Ryanair.com.

Polscy pasażerowie oraz turyści mogą korzystać z jeszcze niższych cen lotów, a także innych udogodnień w ramach programu “Always Getting Better” jak obniżone opłaty za przewóz bagażu rejestrowanego, Ryanair Rooms oraz punkty Travel Credit, loty łączone na lotniskach w Rzymie, Mediolanie i Porto oraz Ryanair Transfers.”