RYANAIR OGŁASZA NOWĄ TRASĘ Z GDAŃSKA NA CYPR

29 Jun 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (29 czerwca) ogłosiła nową trasę z Gdańska do Paphos. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 3 sierpnia i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira.

Pasażerowie z Pomorza mogą planować letni wyjazd i cieszyć się słońcem w swoich ulubionych kurortach wakacyjnych na Cyprze, Malcie, w Hiszpanii, we Włoszech i Bułgarii.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 109 zł na podróż do końca października 2020 roku. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com jedynie do środy 1 lipca czerwca do północy.

 

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:  

 “Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Gdańska na Cypr. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od 3 sierpnia i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira. Pasażerowie z Pomorza mogą już zarezerwować swoje letnie wakacje na Cyprze i podróżować najtańszą linią lotniczą w Europie.  

 Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 109 zł na podróż do końca października. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com jedynie do środy (1 lipca) do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz!”