Ryanair Ogłasza Nową Trasę Z Krakowa Do Dusseldorfu Weeze

09 Sep 2020

Ryanair, linia lotnicza nr. 1 w Polsce i w Europie, dziś (9 września) ogłosiła nową trasę z Krakowa do Dusseldorfu Weeze. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 27 października i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Pasażerowie mogą zarezerwować loty do Dusseldorfu w najniższych cenach aż do marca 2021 roku podróżując w reżimie sanitarnym wprowadzonym przez Ryanaira w celu ochrony zdrowia pasażerów oraz załóg pokładowych.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż od 27 października 2020 roku do stycznia 2021 w cenie od 169 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do piątku (11 września) do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: 

“Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Krakowa do Dusseldorfu Weeze. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 27 października i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. 

Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż od 27 października 2020 roku do stycznia 2021 w cenie od 169 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do piątku (11 września) do północy. Aby zdążyć z rezerwają najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz!”