RYANAIR OGŁASZA NOWĄ TRASĘ Z WROCŁAWIA DO ZADARU

11 Dec 2019

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (11 grudnia) ogłosiła nową trasę z Wrocławia do chorwackiego Zadaru. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od maja 2020 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia.

Pasażerowie z Wrocławia oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty do Zadaru aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą i najbardziej ekologiczną, dużą linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety do Zadaru już od 95 zł na podróż w maju i w czerwcu. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do piątku (13 grudnia) do północy.

 

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia do Zadaru. Połączenie zostanie uruchomione w maju i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia. Loty z Wrocławia do Zadaru realizowane będą dwa razy w tygodniu, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do października 2020 roku.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety do Zadaru już od 95 zł na podróż w maju i w czerwcu. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do piątku (13 grudnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

 

Dariusz Kuś, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław SA powiedział:

„Nowe połączenie do Zadaru, to kolejna odpowiedz Ryanaira na potrzeby naszych pasażerów, którzy z roku na rok coraz chętniej korzystają z niskokosztowych połączeń na południe Europy, planując swoje wakacje lub długi weekend. Chorwacki kierunek doskonale uzupełnia bogatą ofertę przewoźnika i z pewnością zyska dużą popularność.”