Ryanair Ogłasza Rozkład Lotów Na Zimę 20/21 Z Warszawy/Modlin

29 Jul 2020

34 Trasy, W Tym 1 Nowa Do Charkowa

Więcej Lotów Do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa Oraz Mediolanu   

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (29 lipca) ogłosiła zimowy rozkład lotów z Warszawy/Modlin. W siatce połączeń znajdują się aż 34 trasy, w tym 1 nowa do Charkowa, a także więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu.

Rozkład lotów Ryanaira z Warszawy/Modlin na zimę 20/21:

  • 1 nowa trasa do Charkowa (2 tyg.)
  • Więcej lotów do Dublina (7 tyg.), Kijowa (6 tyg.), Londynu (22 tyg.), Lwowa (5 tyg.) oraz Mediolanu (9 tyg.)
  • 34 trasy łącznie

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na 34 trasach aż do marca 2021 roku i podróżować najtańszą linią lotniczą w Europie.

Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z/do Warszawy/Modlin od końca października 2020 do stycznia 2021 w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com tylko do piątku (31 lipca).

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanair w Europie środkowo-wschodniej Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się bardzo, iż od sezonu zima 20/21  pasażerowie podróżujący z Warszawy/Modlin zyskają jeszcze więcej lotów w najniższych cenach. Nasz rozkład lotów z Warszawy/Modlin na zimę 20/21 liczy aż 34 trasy, w tym 1 nową: do Charkowa oraz więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu.    

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na 34 trasach aż do marca 2021 roku. Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z/do Warszawy/Modlin na podróż od końca października 2020 do stycznia 2021 w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do piątku (31 lipca). Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

Leszek Chorzewski, Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin powiedział:

“Cieszymy się, że Ryanair rozwija się na naszym porcie lotniczym i z początkiem każdego sezonu oferuje nowe kierunki, z których mogą korzystać podróżni z całej Polski, latający z naszego lotniska. Zaufanie  jakim darzy nas największa grupa lotnicza w Europie pokazuje, że strategia i plany realizowane przez spółkę są wysoko oceniane na arenie międzynarodowej. Dzięki temu z optymizmem patrzymy w przyszłość w tych ciężkich dla całej branży czasach.”