Ryanair Ogłasza Więcej Lotów Z Warszawy/Modlin Na Teneryfę Na Lato 2021

09 Mar 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (9 marca) ogłosiła zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy/Modlin na Teneryfę do 3 tygodniowo latem 2021. W związku z programami szczepień, które  nabiorą tempa w nadchodzących miesiącach, prawdopodobnie ruch turystyczny wzrośnie, a Ryanair będzie obsługiwał 3 loty tygodniowo łączące Warszawę/Modlin z Teneryfą w szczytowych miesiącach sezonu letniego.

Pasażerowie mogą teraz zaplanować letnią podróż na piękną wyspę na Atlantyku, rezerwując loty w najniższych cenach z opcją „0 zł za zmianę” w przypadku zmiany planów klientów, którzu dokonają rezerwacji lotu do 31 marca 2021 roku.

Z okazji uruchomienia dodatkowych lotów na Teneryfę, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 169 zł na podróż od maja 2021 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do czwartu 11 marca do północy.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza jeszcze więcej lotów z Warszawy/Modlin na Teneryfę na lato 2021. Mając na uwadze, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty podróży w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych przed 31 marca 2021 r. Klienci mogą rezerwować loty na zasłużone wakacje, wiedząc, że jeśli będą musieli przełożyć podróż, mogą to zrobić z opcją „0 zł za zmianę” dwukrotnie do końca października 2021 r.

Z okazji uruchomienia dodatkowych lotów na Teneryfę, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 169 zł na podróż od maja 2021 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do czwartu 11 marca do północy.Aby zdążyć, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.