Ryanair Otvára Novú Leteckú Linku Z Bratislavy Do Marrákeša

10 May 2018

Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe, dnes (10. mája) oznámila spustenie novej linky z Bratislavy do Marrákešu, ktorá bude v prevádzke dvakrát týždenne ako súčasť zimného letového poriadku 2018. Letenky si možno už od teraz zakúpiť na webstránke Ryanair.com.

Slovenskí zákazníci a návštevníci si môžu využiť ešte lepšie ceny leteniek a aj najnovšie vylepšenia v rámci služby “Vždy sa zlepšujeme”, ktorá zahŕňa:

• Znížené ceny za podanú batožinu – nižší poplatok 25 €, väčšia hmotnosť batožiny – 20 kg.
• Prestupné spojenia cez Rím, Miláno a Porto, pričom pribudnú i ďalšie letiská.
• Ryanair Rooms so zľavou 10 % z Travel Credit
• Ryanair Transfery – širší výber pozemnej prepravy s novým partnerom Car Trawler
• Prísľub presnosti – 90 % našich letov prilieta načas.
• Prísľub ceny – nájdi lacnejšiu cenu a my ti vrátime rozdiel + 5 € na tvoj účet My Ryanair

Olga Pawlonka, obchodná a marketingová manažérka pre strednú a východnú Európu a Balkán povedala:

„Ryanair s potešením oznamuje spustenie prevádzky novej linky z Bratislavy do Marrákeša, ktorá bude k dispozícii dvakrát týždenne – od konca októbra v utorky a v soboty. Bude súčasťou nášho zimného letového poriadku pre roky 2018/2019. Letenky sú už od dnes v predaji.

„Pri tejto príležitosti uvádzame do predaja letenky za ceny už od 19,99 € pre lety v máji a júni 2019, ktoré si možno zarezervovať do piatkovej polnoci (do 11. mája). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, odporúčame záujemcom, aby čo najrýchlejšie navštívili www.ryanair.com, aby ich nepremeškali.”