Ryanair Představuje Novou Linku Z Pardubic Do Alicante

14 Nov 2017

Společnost Ryanair – jednička mezi evropskými leteckými dopravci – dnes (14. listopadu 2017), představuje novou linku Pardubice – Alicante, která bude operována dvakrát týdně od března 2018, jako součást letního letového řádu.

Čeští zákazníci a návštěvníci východních Čech si mohou užít ještě nižších cen a využít nových výhod díky “ Stále se zlepšujeme” a to zejména díky:

– Levnějším odbaveným zavazadlům – jeden poplatek €25, jedna velikost (20kg).
– Novému partnerství se sítí Erasmus poskytujícímu studentům slevy i vlastní rezervační platformu.
– Implementaci hlasové asistentky Alexa pro hledání letů, noclehů a dalšího na webových stránkách Ryanair.com
– Novou aplikaci a webové stránky Ryanair Rooms pro rezervaci ubytování.

Na počest této události, uvolňujeme místa na naší lince z Pardubic do Alicante k prodeji za cenu od 812 Kč, pro cesty uskutečněné v březnu 2018. Letenky za tuto cenu je možné zakoupit do pondělní půlnoci (20.listopadu 2017).

Olga Pawlonka, manažerka Ryanairu pro prodej a marketing pro střední Evropu k tomu řekla:

Jsme velice potěšeni, že můžeme oznámit zahájení nové linky Pardubice – Alicante, která bude operována od března 2018 dvakrát týdně. Na počest této události uvolňujeme do prodeje letenky od 812 Kč pro březnové lety, které je možno rezervovat do pondělní půlnoci (20.listopadu). A protože místa za tyto úžasně nízké ceny budou velice rychle vyprodána, zákazníci by měli ihned navštívit naše webové stránky www.ryanair.com a tím si zajistit, že o tuto příležitost nepřijdou.“

Hana Šmejkalová, ředitelka letiště a místopředseda představenstva EBA, a.s. řekla:

Toto oznámení nové destinace je pro letiště Pardubice velkým potěšením, stejně jako je skvělou zprávou pro všechny naše současné i budoucí klienty. Mám z naší rozvíjející se spolupráce s Ryanairem velkou radost.”