RYANAIR PRZEDSTAWIA 10 NAJPOPULARNIEKSZYCH MIEJSC NA ZARĘCZYNY

11 Feb 2020

LONDON EYE NA PIERWSZYM MIEJSCU, TUŻ PRZED BALKONEM JULII W WERONIE (2.) I PLAZA DE ESPAÑA W SEWILLI (3.)

 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś  (11 lutego) poinformowała, iż London Eye w Londynie został unzany za najpopularniejsze miejsce w Europie na zaręczyny. Ikoniczne koło obserwacyjne z 360-stopniowym widokiem na stolicę Wielkiej Brytanii znalzało się na szczycie listy Ryanaira 10 najlepszych miejsc na zaręczyny. London Eye wskazało ponad 5000 klientów Ryanaira tuż przed dniem Św. Walentego.

 

Balkon Julii w Weronie, miejsce tragicznej historii miłosnej Shakespeare’a, zajął drugie miejsce, natomist Plaza De España w Sewilli, gdzie kręcono zdjęcia do Gwiezdnych Wojen oraz Lowrence’a z Arabii – trzecie.

Na liście znalazły się również inne uznane miejsca jak Wieża Eiffel’a w Paryżu, Schody Hiszpańskie w Rzymie, zamek Schwerin w Niemczech czy most Karola w Pradze.

 

10 NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNYCH MIEJSC NA ZARĘCZYNY WEDŁUG RYANAIR
1.     London Eye, Londyn, Wielka Brytania
2.     Balkon Julii, Werona, Włochy
3.     Plaza de España, Sewilla, Hiszpania
4.     Zamek Schwerin, Schwerin, Niemcy
5.     Wieża Eiffel’a, Paryż, Francja
6.     Oia, Santorini, Grecja
7.     Most Karola, Praga, Czechy
8.     Kanały Wenecji, Wenecja, Włochy
9.     Schody hiszpańskie, Rzym, Włochy
10.  Klify Moheru, Clare, Irlandia

 

Z tej okazji Ryanair wprowadził wielką wyprzedaż – w ofercie znajduje się ponad 150.000 biletów z 30% zniżką na podróż w okresie luty – maj. Rezerwacji biletów można dokonać jedynie na Ryanair.com do czwartku (13 lutego).

 

Alejandra Ruiz z Ryanaira powiedziała:

 

“Walentynki tuż, tuż, a my poprosiliśmy naszych klientów w całej Europie, aby wskazali najbardziej romantyczne miejsce na zaręczyny. Z przyjemnościa informujemy, że London Eye zwyciężyło! W dzisiątce znalazły się również zamki, klify i mosty, a więc mnóstwo inspiracji przed weekendem walentynkowym!

 

Z tej okazji uruchomiliśmy wielką wyprzedaż – w ofercie znajduje się ponad 150.000 biletów z 30% zniżką na podróż w okresie luty – maj. Rezerwacji biletów e promocyjnych cenach można dokonać jedynie do czwartku (13 lutego). Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”