RYANAIR PRZYWRACA W SIERPNIU 60% PIERWOTNEGO ROZKŁADU LOTÓW

06 Aug 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (6 sierpnia) poinformowała o przywróceniu 60% pierwotnego rozkładu lotów od 1 sierpnia, po pomyślnym wznowieniu lotów pod koniec czerwca.

Ryanair przewiózł w lipcu 4,4 miliona pasażerów do miejsc docelowych w całej Europie, ponownie łącząc przyjaciół i rodziny, umożliwiając osobom pracującym za granicą powrót do pracy, a także przewożąc turystów do najpopularniejszych kurortów na kontynencie.

W miarę jak niebo nad Europą staje się coraz bardziej ruchliwe, a zaufanie podróżnych wraca, Ryanair będzie nadal zwiększał częstotliwość lotów przez cały sierpień, obsługując ponad 1600 tras i ponad 11 000 lotów tygodniowo w ramach swojej siatki połączeń.

Ryanair zachęca wszystkich pasażerów do przestrzegania zasad lotów w reżimie sanitarnym, które wprowadzone zostały w maju. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i ograniczonej liczbie usług bezgotówkowych na pokładach naszych samolotów.

Ryanair nadal wspiera branżę turystyczną w całej Europie i z niecierpliwością oczekuje kolejnych tysiecy pasażerów na pokładach swoich samolotów. Z tej okazji Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 69 zł za lot w jedną stronę. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com.

 

Eddie Wilson, CEO Ryanair DAC powiedział:  

„Od wznowienia naszego rozkładu lotów pod koniec czerwca liczba pasażerów stale rośnie, w wyniku czego z przyjemnością ogłaszamy, że od sierpnia będziemy realizowali aż 60% pierwotnie planowanych lotów.

 Cieszymy się, że zarówno nasi pracownicy jak i pasażerowie stosują się do nowych zasad reżimu sanitarnego. Zachęcamy również do tego wszystkich, którzy planują lot w sierpniu. Zaufanie podróżnych wyraźnie powraca, z niecierpliwością czekamy więc na powrót naszych klientów, którzy mogą podróżować do ponad 200 miast w Europie w najniższych cenach. Jesteśmy również dumni z faktu, iż możemy odegrać naszą rolę w ponownym uruchomieniu europejskiej branży turystycznej.

 Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 69 zł za lot w jedną stronę. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.ryanair.com lub przez aplikację.”