Ryanair Rozpoczyna Współpracę Z Coras I Wprowadza Do Sprzedaży Bilety Na Przedstawienia, Koncerty Oraz Wydarzenia Sportowe W Całej Europie

09 Nov 2017

Specjalne Zniżki – Tylko Do Końca Miesiąca

 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (9 listopada) wprowadziła we współpracy z Coras usługę Ryanair Tickets oferując bilety na przedstawienia, koncerty oraz wydarzenia sportowe w całej Europie. Bilety te dostępne są na stronie internetowej Ryanair.com.

 

129 milionów pasażerów Ryanaira ma od dziś możliwość rezerwacji biletów na jeden z największych spektakli w West End of London. Szczegóły znajdują się na https://tickets.ryanair.com/.

 

Ryanair Tickets oficjalnie rusza dziś, w sprzedaży znajdują się bilety na spektakl ze słynnej londyńskiej serii “Live at Chelsea” już od 10 listopada. Bilety na następne przedstawienia, koncerty i wydarzenia sportowe pojawią się wkrótce. Strona https://tickets.ryanair.com/ ma aż 7 wersji językowych (angielska, francuska, hiszpańska, niemiecka, polska, portugalska i włoska) i realizuje płatności w 3 walutach (euro, funt oraz złoty).

 

To nasza ostatnia inicjatywa w ramach 4. roku realizacji programu „Always Getting Better”. Do tej pory wprowadziliśmy usługę Ryanair Rooms, nową, spersonalizowaną stronę internetową, loty transatlantyckie we współpracy z Air Europa (dostępne na Ryanair.com), zintegrowaliśmy system płatności z Apple Pay oraz nawiązaliśmy współpracę z Erasmus Student Network.

 

Greg O’Gorman z Ryanaira powiedział:

 

Cieszymy się bardzo ze współpracy z Coras i uruchomienia usługi Ryanair Tickets. Rozpoczynamy mocnym akcentem tj. od przedstawień West End jak Alladyn, Król Lew czy Nędznicy. Klienci Ryanair Tickets mogą kupić bilety w wyjątkowo atrakcyjnych cenach logując się na “MyRyanair”. Ruszamy ze sprzedażą biletów na przedstawienia w Wielkiej Brytanii, a już wkrótce dostępne staną się inne eventy w całej Europie.”

 

Mark McLaughlin z Coras powiedział:

 

“Plany podróży coraz częściej zaczynają się od zakupu biletu na koncert ulubionego wykonawcy czy mecz piłki nożnej. Na Ryanair Tickets każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Z okazji uruchomienia Ryanair Tickets wprowadzamy do sprzedaży bilety do teatrów w obniżonych cenach. Promocja obowiązuje do końca miesiąca“.