Ryanair Spúšťa Lety Do Turecka

15 Mar 2018

Ryanair, najväčšia európska letecká spoločnosť, dnes (15. marca) oznámila spustenie svojich prvých letov do Turecka s dvoma linkami z Dalamanu do Dublinu a Bratislavy. Obe linky budú v prevádzke raz týždenne od júna. Sú súčasťou letného letového poriadku 2018 a letenky si možno rezervovať už od dnes na Ryanair.com.

Slovenskí zákazníci a návštevníci si môžu vychutnať ešte lepšie ceny leteniek a aj najnovšie vylepšenia v rámci služby “Vždy sa zlepšujeme”, ktorá zahŕňa:

– Znížené ceny za podanú batožinu – nižší poplatok 25 €, väčšia hmotnosť batožiny – 20 kg.

– Prestupné spojenia cez Rím, Miláno a Porto, pričom viac letísk bude nasledovať.

– Ryanair Rooms so zľavou 10 % z Travel Credit

– Ryanair Transfery – širší výber pozemnej prepravy s novým partnerom Car Trawler

– Prísľub presnosti – 90 % našich letov prilieta načas.

– Prísľub ceny – nájdi lacnejšiu cenu a my ti vrátime rozdiel + 5 € na tvoj účet My Ryanair

 

David O’Brien z Ryanair povedal:

 

“Ryanair s potešením oznamuje vstup na turecký trh, spočiatku s dvomi linkami do Dalamanu z Dublinu a Bratislavy od júna. Obe linky budú v prevádzke raz týždenne ako súčasť nášho letného letového poriadku 2018 a predaj leteniek bude spustený už dnes na webstránke Ryanair.com.

Z tohto dôvodu dávame do predaja letenky za ceny už od 39,99 € pre lety v júni, ktoré si možno rezervovať do piatkovej polnoci (16. marca). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, záujemcovia by mali čo najskôr navštíviť www.ryanair.com, aby ich nezmeškali.”