RYANAIR SPÚŠŤA NOVÚ LINKU Z BRATISLAVY NA MALTU

11 Sep 2017

Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe, oznámila dnes (11. septembra) novú leteckú linku z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave na Maltu. K dispozícii bude od začiatku apríla 2018 s frekvenciou 2 x týždenne. Je to prvá letná linka pre letný letový poriadok 2018, ktorú Ryanair z Bratislavy oznámil. Kompletný letný letový poriadok na rok 2018 bude zverejnený v priebehu  jesene, keď budú do predaja uvedené aj letenky.

Zákazníci zo Slovenska a ďalší cestujúci sa môžu tešiť na ešte nižšie ceny letenky a využiť môžu viaceré vylepšené služby v rámci programu „Vždy sa zlepšujeme”, ktorý zahŕňa:

  • 20 liniek z Madridu v spolupráci s Air Europa s možnosťou zakúpenia leteniek na Ryanair.com.
  • Prestupné lety na letiskách Rím Fiumicino a Miláno Bergamo, ďalšie letiská budú čoskoro nasledovať.
  • Nové partnerstvo v rámci programu Erasmus Student Network, ktorý ponúka zľavy pre študentov.
  • Program rozpoznávania hlasu Alexa na vyhľadávanie leteniek, hotelov a stavov letu na webstránke Ryanair.com.

 

Olga Pawlonka z Ryanairu povedala:

„Ryanair s potešením oznamuje zavedenie novej linky z Bratislavy na Maltu s frekvenciou 2 x týždenne od začiatku apríla – je to prvá linka spomedzi letných liniek pre rok 2018, na ktorú si bude možné zakúpiť letenky už od septembra cez webovú stránku Ryanair.com.

Pri tejto príležitosti uvádzame do predaja letenky z Bratislavy v rámci našej siete liniek za ceny už od 9,99 € pre lety v októbri a novembri, ktoré sú k dispozícii pri rezervácii do utorkovej polnoci (12. septembra). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, záujemcovia by mali čím skôr navštíviť webovú stránku www.ryanair.com a rezervovať si ich, kým sa nevypredajú.”