Ryanair Spúšťa Novú Linku Z Bratislavy Na Ukrajinu

23 Mar 2018

Ryanair, najväčšia európska letecká spoločnosť, oznámila dnes (23. marca) spustenie novej linky z Bratislavy do Kyjeva. Letecká spoločnosť začne lietať aj na Ukrajinu, už do 36. krajiny.

 

LinkaFrekvencia
Bratislava – Kyjev3 x týždenne

 

Nová linka bude v prevádzke od novembra a bude súčasťou zimného letového poriadku 2018.

Letenky na novú linku do Ukrajiny si už možno rezervovať na webstránke Ryanair.com. Slovenskí zákazníci a návštevníci tak môžu využiť ešte nižšie ceny leteniek a najnovšie vylepšené služby v rámci programu “Vždy sa zlepšujeme”, ktorá zahŕňa nižšie ceny za podanú batožinu, službu Ryanair Rooms s Travel Credit či prestupné spojenia cez Miláno.

 

Olga Pawlonka z Ryanairu povedala:

“S potešením oznamujeme spustenie novej linky z Bratislavy do Kyjeva na Ukrajine, do našej už 36. krajiny. Nová linka bude v prevádzke od novembra a bude súčasťou zimného letového poriadku 2018.

Letenky za ceny už od 9,99 € sú v predaji na Ryanair.com. Slovenskí zákazníci a návštevníci sa môžu tešiť na ešte nižšie ceny leteniek a najnovšie vylepšené služby v rámci programu “Vždy sa zlepšujeme”, ktorá zahŕňa nižšie ceny za podanú batožinu, službu Ryanair Rooms s Travel Credit či prestupné spojenia cez Miláno.”