RYANAIR ŚWIĘTUJE 50.000 PASAŻERÓW NA SWOJEJ NAJNOWSZEJ KRAJOWEJ TRASIE SZCZECIN – KRAKÓW

31 Jan 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (30 stycznia) poinformowała o przewiezieniu 50.000 pasażerów na swojej najnowszej krajowej trasie Szczecin – Kraków. Połączenie jest obsługiwane od kwietnia 2019 roku.

Rozkład lotów Ryanaira ze Szczecina na lato 2020 zapewni:

  • 4 trasy: Londyn (codziennie), Dublin (2 tyg.), Liverpool (2 tyg.) oraz Kraków (2 tyg.);
  • 000 pasażerów rocznie;
  • 170 miejsc pracy*

 

Aby uczcić tę okrągłą liczbę 50.000 pasażerow, Ryanair wprowadził wielką wyprzedaż lotów ze Szczecina. Bilety w cenie od 39 zł na podróż w lutym oraz marcu dostępne są jedynie na Ryanair.com do soboty (1 lutego).

 

W Szczecinie Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się z przewiezienia 50.000 pasażerów na naszej najnowszej trasie krajowej ze Szczecina do Krakowa, zainaugurowanej w kwietniu 2019 roku. Latem 2020 roku Ryanair zaoferuje w Szczecinie 4 trasy: Londyn, Dublin, Liverpool oraz Kraków przewożąc ponad 230.000 pasażerów rocznie..  

Aby uczcić tę okrągłą liczbę 50.000 pasażerow, Ryanair wprowadził wielką wyprzedaż lotów ze Szczecina do Krakowa. Bilety w cenie od 39 zł na podróż w lutym oraz marcu dostępne są jedynie na Ryanair.com do soboty (1 lutego). Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.

 

Maciej Dziadosz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin Goleniów Sp. z o.o. powiedział:

“Jako zarządzający naszym regionalnym Portem Lotniczym z zadowoleniem przyjmujemy dobre wyniki osiągane na poszczególnych trasach przez linie lotnicze operujące ze szczecińskiego lotniska. W tym przypadku radość jest podwójna, gdyż trasa do Krakowa z jednej strony znakomicie wpisuje się w nasze plany rozwoju krajowej siatki połączeń z drugiej zaś została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez mieszkańców Pomorza Zachodniego jak i Małopolski, znacznie zbliżając obydwa regiony do siebie. Może nie odległościowo, ale czasowo napewno .”

 

*Badania ACI potwierdzają 750 miejsc pracy na 1 mln pasażerów na lotniskach międzynarodowych