Ryanair – Trwa Tydzień Wyprzedaży Z Okazji Czarnego Piątku

21 Nov 2017

7 Dni Promocji Na Ryanair.Com

 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (wtorek, 21 listopada) zgodnie z zapowiedzią, zaoferowała kolejną promocję w ramach tygodnia wyprzedaży z okazji czarnego piątku.

Dziś dzień drugi i wielka wyprzedaż lotów na styczeń. W ofercie mamy aż 100.000 biletów od 19 zł. Rezerwacji należy dokonać dziś (czyli we wtorek do północy). Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony internetowej w kolejne dni, codziennie będą obowiązywały inne promocje, a tanie loty po Europie staną się jeszcze tańsze.

 

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

“Temperatura spada podobnie jak spadają ceny naszych lotów. Z okazji czarnego piątku wprowadziliśmy wielką tygodniową wyprzedaż. Dziś dzień drugi superpromocji na Ryanair.com, gdzie nasi klienci mogą dokonać zakupu biletów w jeszcze niższych cenach.  

Dziś wprowadzamy do sprzedaży aż 100.000 bieltów od 19 zł.  Rezerwacji biletów na podróż w styczniu można dokonać tylko dziś do północy na Ryanair.com. Zachęcamy wszytskich do odwiedzania naszej strony internetowej w kolejnych dniach, codziennie będą obowiązywały inne promocje.

Dodatkowo w tym tygodniu oferujemy 20% zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.”