Ryanair Uruchamia Dodatkowe Loty W Polsce W Okresie Wielkanocnym

14 Nov 2018

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (14 listopada) poinformowała o uruchomieniu dodatkowych lotów w okresie wielkanocnym z Warszawy Modlin, Gdańska oraz Wrocławia do Francji, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. Pasażerowie będą mogli zrezerwować ponad 15.000 dodatkowych biletów na okres świąteczny (17-24 kwietnia 2019r.) w najlepszych cenach.

Warszawa Modlin:

  • Dodatkowe loty do Bristolu, Dublina, Edynburga, Göteborgu, Oslo Torp, Paryża i Sztokholmu

Gdańsk:

  • Dodatkowe loty do Bristolu, Dublina, Edynburga, Oslo Torp, Sztokholmu oraz Växjö

Wrocław:

  • Dodatkowe loty do Cork, Dublina, Londynu Stansted, Mediolanu, Oslo Torp, Paryża i Rzymu

W rozkładzie lotów Ryanaira na lato 2019 znajduje się 210 tras, w tym 6 nowych do Barcelony, Bordeaux, Cork, Hamburga, Marsylii oraz Sztokholmu. W 2019r. na 13 polskich lotniskach Ryanair obsłuży prawie 13 milionów pasażerów.

Bilety na okres wielkanocny już znajdują się w sprzedaży i cieszą się dużym powodzeniem. Zachęcamy wszystkich do rezerwacji lotów w najniższych cenach tylko na www.ryanair.com.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:  said:

“Zima nadchodzi, czas więc pomyśleć o planach podróży wielkanocnych. Uruchomiliśmy dodatkowe loty na okres wielkanocny wprowadzając do sprzedaży dodatkowe 15.000 biletów do 12 różnych miast. Bilety cieszą się dużym powodzeniem, aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.cim już teraz.”