RYANAIR URUCHAMIA NOWĄ TRASĘ WARSZAWA MODLIN – TEL AWIW

30 Oct 2019

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce , dziś (30 października) świętowała uruchomienie nowej trasy z Warszawy Modlin do Tel Awiwu. Ryanair oferuje w Warszawie Modlin 50 tras i obsługuje 3 miliony pasażerów rocznie.

 

Rozkład lotów Ryanaira z Warszawy Modlin:

  • 7 zbazowanych samolotów (inwestycja $700m)
  • 1 nowa trasa do Tel Awiwu (4)
  • 37 tras zimą
  • 50 tras latem
  • 3m pasażerów rocznie
  • 2,250* miejsc pracy

 

Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu i inauguracji nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 56 zł na podróż do końca marca 2020 roku. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie na Ryanair.com tylko do piątku 1 listopada do północy.

 

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

 

“Cieszymy się z inauguracji sezonu zimowego na lotnisku Warszawa Modlin oraz uruchomienia nowej trasy do Tel Awiwu, Ryanair oferuje w Waszawie Modlin 50 tras i obsługuje 3 miliony pasazerów rocznie.  

 

Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż do końca marca 2020 roku już od 56 zł. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie na Ryanair.com tylko do piątku 1 listopada do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

 

Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa Modlin powiedział:  

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia do naszej siatki połączeń kolejnego punktu na mapie. Tym razem, wspólnie z Ryanairem, otwieramy nowy kierunek bliskowschodni, Tel Awiw. Tym samym wpisujemy się w trend pokazujący stały wzrost zainteresowania połączeniami pomiędzy Polską i Izraelem. Loty do Tel Awiwu z Lotniska Warszawa/Modlin w sezonie Zima 2019/20 odbywać się będą cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.”