Ryanair Wprowadza Do Sprzedaży Zimowy Program Lotów Wcześniej Niż Kiedykolwiek

24 Jan 2019
  • Ponad 150 Tras Już W Sprzedaży

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (24 stycznia) wprowadziła do sprzedaży ponad 150 najpopularniejszych tras na sezon Zima 2019/20, w tym m. in. loty z Polski do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Norwegii oraz Belgii. Rezerwacji lotów aż do marca 2020 r. można dokonać na stronie Ryanair.com.

Polscy pasażerowie oraz turyści mogą zarezerwować loty w najniższych cenach na 8 trasach m.in. do Londynu, Dublina, Brukseli, Sztokholmu oraz Oslo. Pełny rozkład lotów na sezon Zima 2019/20 zostanie ogłoszony wkrótce.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się bardzo z wprowadzenia do sprzedaży ponad 150 najpopularniejszych tras na sezon Zima 2019/20. Rezerwacji lotów z Polski z ponad 12-miesięcznym wyprzedzeniem m.in. do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Norwegii oraz Belgii można dokonać na stronie Ryanair.com.    

Z tej okazji ogłaszamy również wielką wyprzedaż – zniżki do 20% na ponad 200 europejskich tras. Rezerwacji biletów na podróż od kwietnia do czerwca można dokonać jedynie do soboty do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na Ryanair.com już dziś.”