Ryanair Wprowadza Nową Usługę Transferów We Współpracy Z Cartrawler

04 Jan 2018

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (4 stycznia) wprowadziła, we współpracy z CarTrawler, Ryanair Transfer – nową platformę rezerwacyjną, dzięki której klienci Ryanaira będą mieli łatwy dostęp do szerokiej gamy usług transferowych jak taksówki, autobusy, autokary oraz koleje. Rezerwacji usług, oczywiście w najniższych cenach, można dokonać na stronie Ryanair.com.

Ryanair Transfer, dostępne na stronie internetowej www.ryanair.com, ułatwiają rezerwację transferów aż w 33 krajach. Jest to jedna z ostatnich innowacji wprowadzona w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”.

Greg O’Gorman z Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się z wprowadzenia – we współpracy z CarTrawler – usługi Ryanair Transfer, nowej platformy rezerwacyjnej, oferującej dostęp do szerokiej gamy usług transferowych 129 milionom pasażerów. Jest to jedno z ostatnich udogodnień wprowadzonych w ramach 4. roku realizacji “Programu Always Getting Better”. Nasi klienci już dziś mogą korzystać z najtańszych lotów w Europie, a nowa usługa umożliwi im korzystanie z transportu naziemnego w najniższych cenach. ”

Aileen McCormack z CarTrawler powiedziała:

“Ryanair Transfer, we współpracy z CarTrawler, oferuje szeroką gamę transferów jak taksówki, usługi wynajęcia samochodu z kierowcą, bilety autobusowe i kolejowe.  Tym samym Ryanair stawia kolejny krok na drodze do stania się “Amazonem podróży”.  Będziemy umiejętnie wybierali i prezentowali najlepsze oferty transportu naziemnego na każdym etapie podróży. To kolejna współpraca partnerska na najwyższym poziomie pomiędzy stroną internetową nr 1 na świecie wśród linii lotniczych, a największym na świecie providerem usług mobilnych business to business.”