Ryanair Wprowadza Wielką Wyprzedaż Z Okazji Czarnego Piątku – Cały Tydzień Promocji

20 Nov 2017

7 Dni Wyprzedaży Na Ryanair.Com

 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (20 listopada), z okazji czarnego piątku, wprowadziła tygodniową wyprzedaż, oferując pasażerom 7 dni fantastycznych promocji na stronie internetowej Ryanair.com.

Dziś dzień pierwszy i wielka świąteczna wyprzedaż lotów na grudzień. W ofercie mamy aż 500.000 biletów ze zniżką do 15%. Rezerwacji należy dokonać dziś (czyli w poniedziałek do północy). Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie codziennie będą obowiązywały inne promocje, a tanie loty po Europie staną się jeszcze tańsze.

Dodatkowo w tym tygodniu oferujemy 20% zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

“Temperatura spada podobnie jak spadają ceny naszych lotów. Z okazji czarnego piątku wprowadzamy wielką tygodniową wyprzedaż. Przed nami 7 dni fantastycznych promocji na Ryanair.com, podczas których nasi klienci będą mogli dokonać zakupu biletów w jeszcze niższych cenach.  

Dziś wprowadzamy do sprzedaży aż 500.000 bieltów na podróż w grudniu ze zniżką do 15%. Rezerwacji można dokonać tylko dziś do północy na Ryanair.com. Zachęcamy wszytskich do odwiedzania naszej strony internetowej w kolejnych dniach, codziennie będą obowiązywały inne promocje.

Dodatkowo w tym tygodniu oferujemy 20% zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.”