RYANAIR WRAZ Z EUROPEJSKIM PARTNEREM CHARYTATYWNYM PEQUEÑO DESEO W MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA ŚWIĘTUJĄ 5000 SPEŁNIONYCH MARZEŃ

20 Nov 2019

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (20 listopada) we współpracy z fundacją Pequeño Deseo z Madrytu spełniła marzenie 5-letniej Lucii. Od założenia fundacji w 2000 roku, Pequeño Deseo spełniła już 5000 marzeń chorych dzieci.

Fundacja Pequeño Deseo, której celem jest spełnianie marzeń dzieci z chorobami przewlekłymi bądź negatywnymi prognozami, połączyła siły z Ryanairem, aby zorganizować niespodziewaną wycieczkę do Disnaylandu w Paryżu dla Lucii i jej rodziny, gdzie osobiście poznali ulubione postacie Disnaya.

Ponadto w międzynarosowy dzień dziecka Ryaniar oraz fundacja Pequeño Deseo połaczyły siły, aby zebrać fundusze na spełnienie kolejnych życzeń. Dziś za pośrednictwem strony internetowej oraz platform mediów społecznościowych obu organizacji, użytkownicy mogą przekazać darowiznę i drobnym gestem spowodować wielki uśmiech osoby potrzebującej.

Ryanair wybrał Pequeño Deseo na partnera charytatywnego na 2019 rok. Fundacja Pequeño Deseo to hiszpańska organizacja non-profit, która wspiera chore dzieci spełniając ich marzenia. Dzięki temu partnerstwu Ryanair i jego klienci wspierają kluczowe inicjatywy mające na celu zebrania funduszy oraz budowania świadomości potrzeby pomocy zarówno w Hiszpanii, jak i w całej Europie.

 

Alejandra Ruiz z Ryanaira powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością wspiera Pequeño Deseo, która robi tak wiele, aby pomóc dzieciom z problemami ze zdrowiem. Fundacja Pequeño Deseo została naszym partnerem charytatywnym na rok 2019. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy pomóc spełnić marzenie Lucii.  Wszyscy w Ryanairze cieszymy się mogąc pokazać tak wielkie zaangażowanie Pequeño Deseo i nadal wspólnie spełniać tysiące marzeń!”

Cristina Cuadrado z fundacji Pequeño Deseo powiedziała:

“Fundacja Pequeño Deseo jest bardzo wdzięczna za stałe zaangażowanie Ryanaira, które pomaga nam wspónie spełnić marzenia poważnie chorych dziec, Dzięki temu dzieci stają się silniejsze i gotowe do walki.”