RYANAIR WZNOWIŁ LOTY Z ŁODZI, 3 TRASY W SPRZEDAŻY

01 Jul 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (1 lipca) po prawie czteromiesięcznej przerwie wznowiła operacje na lotnisku w Łodzi. Lot z Łodzi do Dublina był pierwszą symboliczną operacją w ramach letniego rozkładu lotów z Łodzi. Ryanair zaoferuje w tym sezonie 3 kierunki, tj. do Dublina, Londynu oraz East Midlands.

W związku ze zniesieniem przez Polskę większości restrykcji, Ryanair zachęca do planowania wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów. Pasażerowie z Łodzi i okolic mogą teraz zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd w najniższych cenach. Warto też dodać, iż Ryanair wprowadził nowe zasady bezpieczeństwa lotów, których celem jest ochrona zdrowia naszych pasażerów oraz członków załóg pokładowych.

W związku ze wznowieniem lotów z Łodzi, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Polski w lipcu i w sierpniu już od 69 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie do poniedziałku (6 lipca) na www.ryanair.com.

 

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Cieszymy się z przywrócenia lotów w Łodzi po prawie czterech miesiącach. Nasz rozkład z Łodzi na lato 2020 będzie liczył 3 kierunki. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie tysięcy pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tak wiele lokalnych miejsc pracy.

 Z okazji przywrócenia lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z Polski w lipcu i sierpniu już od 69 zł.  Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (6 lipca).  Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.Ryanair.com już teraz.”

 

Anna Midera, Prezes Portu Lotniczego Łódź powiedziała:

„Zachęcamy wszystkich do latania z łódzkiego lotniska. Pasażerowie przestrzegając zasady reżimu sanitarnego, nie mają powodów do niepokoju. Nie dowiedziono, aby jakikolwiek przypadek zakażenia koronawirusem był spowodowany zarażeniem się przez powietrze w samolocie. Flota przewoźników operujących na polskich lotniskach wyposażona jest w wysokowydajne filtry cząstek stałych lub filtry HEPA. Powietrze w kabinie jest całkowicie wymieniane co trzy minuty. Filtry pracują przez cały czas, aby utrzymać czystsze powietrze, niż w większości budynków biurowych. Są one podobne do tych stosowanych na salach operacyjnych. Znany immunolog i ekspert ds. zakażeń dr Paweł Grzesiowski powiedział w jednym z wywiadów, że podróż samolotem jest najbezpieczniejsza zaraz po podróży własnym samochodem, a dużo bezpieczniejsza od podróży pociągiem, czy autokarem.”