RYANAIR WZNOWIŁ LOTY Z POZNANIA, 16 TRAS W SPRZEDAŻY

01 Jul 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (1 lipca) po prawie czteromiesięcznej przerwie wznowiła operacje na lotnisku w Poznaniu. Lot z Poznania do Paphos na Cyprze był pierwszą symboliczną operacją w ramach letniego rozkładu lotów z Poznania. Ryanair zaoferuje w tym sezonie 16 kierunków, w tym między innymi tak atrakcyjne wakacyjne destynacje jak Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, Malta czy Włochy.

W związku ze zniesieniem przez Polskę większości restrykcji, Ryanair zachęca do planowania letnich wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów. Pasażerowie z Wielkopolski mogą teraz zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd w najniższych cenach i cieszyć się słońcem i plażą w swoich ulubionych kurortach. Warto też dodać, iż Ryanair wprowadził nowe zasady bezpieczeństwa lotów, których celem jest ochrona zdrowia naszych pasażerów oraz członków załóg pokładowych.

W związku ze wznowieniem lotów w Poznaniu, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Polski w lipcu i w sierpniu już od 69 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie do poniedziałku (6 lipca) na www.ryanair.com.

 

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Cieszymy się z przywrócenia lotów w Poznaniu po prawie czerech miesiącach. Nasz rozkład z Poznania na lato 2020 będzie liczył 16 kierunków zarówno wakacyjnych, jak i biznesowych. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie tysięcy pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tak wiele lokalnych miejsc pracy.

 Z okazji przywrócenia lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z Polski w lipcu i sierpniu już od 69 zł.  Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (6 lipca).  Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.Ryanair.com już teraz.”

 

Błażej Patryn, Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział:  

 „Powrót połączeń linii lotniczej Ryanair od 1 lipca, to przede wszystkim dobre informacje dla podróżujących z poznańskiego lotniska, ale także dla regionu oraz dla samego portu lotniczego. Wierzymy, że powrót destynacji realizowanych za pośrednictwem Ryanair usatysfakcjonuje tych wszystkich mieszkańców Poznania i Wielkopolski, którzy po długim okresie wstrzymania ruchu lotniczego, byli tak bardzo spragnieni podróży samolotami. Nie możemy się doczekać powrotu pasażerów do terminalu pasażerskiego. Port lotniczy Ławica jest gotowy, by bezpiecznie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, przyjąć na ścieżce pasażerskiej, wszystkich chętnych na lotnicze podróże.”.