RYANAIR WZNOWIŁ LOTY Z RZESZOWA, 6 TRAS W SPRZEDAŻY

01 Jul 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (1 lipca) po prawie czteromiesięcznej przerwie wznowiła operacje na lotnisku w Rzeszowie. Lot z Rzeszowa do Londynu był pierwszą symboliczną operacją w ramach letniego rozkładu lotów z Rzeszowa. Ryanair zaoferuje w tym sezonie 6 kierunków tj. Londyn Stansted, Londyn Luton, Eastmidlands, Manchester, Bristol oraz Dublin.

W związku ze zniesieniem przez Polskę większości restrykcji, Ryanair zachęca do planowania wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów. Pasażerowie z Podkarpacia mogą teraz zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd w najniższych cenach. Warto też dodać, iż Ryanair wprowadził nowe zasady bezpieczeństwa lotów, których celem jest ochrona zdrowia naszych pasażerów oraz członków załóg pokładowych.

W związku ze wznowieniem lotów z Rzeszowa, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Polski w lipcu i w sierpniu już od 69 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie do poniedziałku (6 lipca) na www.ryanair.com.

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Cieszymy się z przywrócenia lotów w Rzeszowa po prawie czterech miesiącach. Nasz rozkład z Rzeszowa na lato 2020 będzie liczył 5 kierunków. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie tysięcy pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tak wiele lokalnych miejsc pracy.

 Z okazji przywrócenia lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z Polski w lipcu i sierpniu już od 69 zł.  Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (6 lipca).  Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.Ryanair.com już teraz.”

Adam Hamryszczak, Prezez Zarządu Poortu Lotniczego „Rzeszów – Jasionka” powiedział:

 „Jesteśmy bardzo zadowoleni z powrotu Ryanaira na rzeszowskie lotnisko. Wznawiane połączenia od lat cieszą się ogromną popularnością.

 Od czasu zamrożenia międzynarodowych połączeń lotniczych tysiące ludzi nie mogło powrócić do swoich miejsc pracy na Wyspach czy wylecieć na zaplanowany urlop w Polsce. Teraz wreszcie staje się to możliwe. My jako port jesteśmy w pełni gotowi do wznowienia tych lotów, tak aby podróże lotnicze znowu odbywały się sprawnie a przede wszystkim bezpieczni.”