RYANAIR WZNOWIŁ LOTY Z WROCŁAWIA, 26 TRAS W SPRZEDAŻY

01 Jul 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (1 lipca) po prawie czteromiesięcznej przerwie wznowiła operacje na lotnisku we Wrocławiu. Lot z Wrocławia do Bristolu był jedną z pierwszych operacji w ramach letniego rozkładu lotów z Wrocławia. Ryanair zaoferuje w tym sezonie 26 kierunków, w tym między innymi tak atrakcyjne wakacyjne destynacje jak Grecja, Czarnogóra, Hiszpania, Malta czy Włochy.

W związku ze zniesieniem przez Polskę większości restrykcji, Ryanair zachęca do planowania letnich wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów. Pasażerowie z Dolnego Śląska mogą teraz zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd w najniższych cenach i cieszyć się słońcem i plażą w swoich ulubionych kurortach. Warto też dodać, iż Ryanair wprowadził nowe zasady bezpieczeństwa lotów, których celem jest ochrona zdrowia naszych pasażerów oraz członków załóg pokładowych.

W związku ze wznowieniem lotów we Wrocławiu, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Polski w lipcu i w sierpniu już od 69 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie do poniedziałku (6 lipca) na www.ryanair.com.

 

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Cieszymy się z przywrócenia lotów we Wrocławiu po prawie czterech miesiącach. Nasz rozkład z Wrocławia na lato 2020 będzie liczył 26 kierunków zarówno wakacyjnych, jak i biznesowych. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie tysięcy pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tak wiele lokalnych miejsc pracy.

Z okazji przywrócenia lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z Polski w lipcu i sierpniu już od 69 zł.  Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (6 lipca).  Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.Ryanair.com już teraz.”

 

Dariusz Kuś – Prezes Portu Lotniczego we Wrocławiu powiedział: 

„Do rozkładu wrocławskiego lotniska wracają bardzo potrzebne kierunki, w tym brytyjskie ale też wiele atrakcyjnych propozycji na wakacje. W ofercie Ryanaira znalazły się te najbardziej oczekiwane przez pasażerów połączenia, m.in. na lotnisko Londyn Stansted. Wierzymy, że zainteresowanie wznowionymi połączeniami oraz promocyjną ofertą cenową będzie duże.”.