RYANAIR ZAINAUGUROWAŁ 2 NOWE TRASY Z GDAŃSKA DO WIEDNIA ORAZ PAFOS

04 Aug 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (3 sierpnia) oficjalnie świętowała inaugurację dwóch nowych tras z Gdańska do Wiednia oraz Pafos. Połączenia staną się cząścią  letniego rozkładu lotów Ryanaira z/do Gdańska.

Z okazji inauguracji nowych tras, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Gdańska do Wiednia w cenie od 69 zł oraz do Pafos już od 159 zł na podróż do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (5 sierpnia).

 

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się z inauguracji dwóch nowych tras z Gdańska do Wiednia oraz Pafos. Połączenia staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.   

Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety z Gdańska do Wiednia oraz Pafos  na podróż do końca października odpowiednio już od 69 zł i 159 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach mozna dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (5 sierpnia). Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

 

Iwona Tomczyńska, Kierownik Działu Analiz Ekonomicznych i Marketingu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy powiedziała:  

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w dobie ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa i mimo trudnej sytuacji branży lotniczej, Ryanair uruchamia dwa zupełnie nowe połączenia z Gdańska do Wiednia i do Pafos na Cyprze. To naszym zdaniem efekt wieloletniej dobrej współpracy i zaufania, a także przekonania, że pomorski rynek jest bardzo rozwojowy biznesowo i turystycznie. To także bardzo dobra wiadomość dla naszych pasażerów, że mają możliwość polecieć do pięknego Wiednia i do upalnego Pafos na Cyprze”