RYANAIR ZAINAUGUROWAŁ NOWĄ TRASĘ Z BYDGOSZCZY DO EDYNBURGA

04 Aug 2020

WRACA POŁĄCZENIE DO LONDYNU LUTON

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, 2 sierpnia zainaugurowała nową trasę z Bydgoszczy do Edynburga. Od 2 sierpnia wracają również loty do Londynu Luton. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu i staną sie częścią letniego rozkładu lotów z Bydgoszczy. Ryanair zaoferuje w sezonie lato 2020 pięć kierunków tj. Londyn Stansted, Londyn Luton, Birmingham, Edynburg oraz Dublin.

 

Pasażerowie z Kujaw i Pomorza mogą teraz zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd do stolicy Szkocji w najniższych cenach. Warto też dodać, iż Ryanair wprowadził nowe zasady bezpieczeństwa lotów, których celem jest ochrona zdrowia naszych pasażerów oraz członków załóg pokładowych.

 

W związku z inauguracją nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Bydgoszczy do Edynburga na podróż do końca października już od 120 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie do czwartku (6 sierpnia) na www.ryanair.com.

 

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Cieszymy się z inauguracji nowej trasy z Bydgoszczy do Edynburga oraz powrotu lotów do Lomdynu Luton. Nasz rozkład z Bydgoszczy na lato 2020 liczy 5 kierunków. Z okazji uruchomienia nowej trasy, wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z Bydgoszczy do Edynburga na podróż do końca października już od 120 zł.  Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do czwartku (6 sierpnia).  Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.Ryanair.com już teraz.”

 

Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz SA powiedział:

„Nowy kierunek uruchomiony przez Ryanair to świetna wiadomość, na którą czekało wielu naszych Pasażerów. Dni i godziny rejsów pozwalają wygodnie dotrzeć na lotnisko podróżnym z całego Regionu. Ceny biletów zachęcają  również do krótkiego odpoczynku, citibreak’u na Zielonej Wyspie.