RYANAIR ЗАПУСКАЄ ПЕРШІ РЕЙСИ З ХАРКІВСЬКОГО АЕРОПОРТУ

26 Mar 2019

Європейська авіакомпанія №1 Ryanair сьогодні (26 березня) оголосила про свій перший рейс з аеропорту «Харків» — третього аеропорту для компанії в Україні. Цілорічний напрямок до Кракова відкриється в червні 2019 року, рейси відбуватимуться двічі на тиждень і стануть частиною українського літнього сезону 2019 року. Ryanair також оголосила про новий маршрут з Харкова до Вільнюса, що відкриється в жовтні в межах зимового сезону 2019. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень.

Українські клієнти та гості країни вже можуть забронювати квитки до березня 2020 року, користуючись ще нижчими тарифами і нещодавно оголошеними поліпшеннями обслуговування клієнтів у 2019 році, серед яких:

  • Найнижчі тарифи — якщо знайдете дешевший тариф протягом 3 годин, отримаєте різницю і €5 кредиту в MyRyanair.
  • Пунктуальність — 90% вчасного прибуття або 5% знижка від тарифів на повітряні перевезення наступного місяця.
  • Привілегії обслуговування клієнтів — скарги ЄС261 обробляються протягом 10 днів, нова підтримка 24/7, підключення через 2 хвилини.
  • Удосконалення обслуговування — 48-годинний безкоштовний пільговий період для внесення змін до бронювання.
  • Удосконалення навколишнього середовища — програма компенсації викидів вуглецю, екологічні партнери та звільнення від пластику протягом 5 років.
  • Нові умови вибору місць — щорічний внесок у €199 за вибір місць, послугу fast-track і пріоритетну посадку для постійних клієнтів.
  • Цифрові вдосконалення — новий пошук квитків, спортивні квитки, замовлення екскурсоводів та швидкий доступ з мобільного.

Щоб відсвяткувати запуск рейсів зі свого найновішого українського аеропорту, Ryanair розпочав продаж місць з України за знижкою — від €14,99 євро на подорожі в квітні та травні. Квитки мають бути заброньовані до опівночі четверга (28 березня) тільки на сайті Ryanair.com.

Ольга Павлонка, менеджер з продажу та маркетингу Ryanair в Центральній та Східній Європі та на Балканах, в Харкові заявила:

«Ryanair радий повідомити про подальше розширення на українському ринку з додаванням Харкова як третього аеропорту з тих пір, як наша компанія вперше офіційно прибула в Україну минулого року. Це зростання забезпечить послугами 1,4 млн клієнтів в аеропортах Харкова, Києва та Львова та сприятиме появі понад 1050* додаткових робочих місць у регіонах.

Квитки на нові харківські маршрути до Кракова та Вільнюса зараз продаються на сайті Ryanair.com. На честь відкриття ми зробили знижку місце коштує від €14,99 на подорожі в квітні та травні, бронювання доступні до півночі четверга (28 березня)».

Володимир Васильченко, генеральний директор компанії-оператора Міжнародного аеропорту «Харків»  «Нью Системс АМ», що входить в групу DCH Олександра Ярославського, зазначив:

«Відкриття рейсів авіакомпанії Ryanair з аеропорту «Харків» результат тривалих переговорів. Вперше з Ryanair ми провели зустріч ще в 2010 році на форумі Routes, який проводився на базі нашого аеропорту. Саме цей момент став відправною точкою в наших взаєминах. Початок співпраці з Ryanair відкриває великі можливості для розширення маршрутної мережі харківського аеропорту, адже ця лоукост-авіакомпанія є найбільшим перевізником в Європі», зазначив Володимир Васильченко, генеральний директор компанії-оператора Міжнародного аеропорту «Харків» «Нью Системс АМ», що входить в групу DCH Олександра Ярославського.

Для більшої інформації звертайтесь: 

Олександра Руїз                                   Ольга Павлонка                                 Аліна Печериця

Ryanair DAC                                        Ryanair DAC                                      Аеропорт «Харків

Tel: +353-1-9451799                               Tel: +353-1-9451768                                Tel: +38 097 640-25-46

press@ryanair.com                                pawlonkao@ryanair.com                        alinaap@hrk.aero